Z przyjemnością mogę potwierdzić, że znamy pana Paula Szczerbakowicza jako tłumacza języka polskiego => angielskiego. Od jego pierwszego wykonanego dla nas zlecenia w październiku 2013 możemy stwierdzić, że jest on bardzo profesjonalnym tłumaczem języka polskiego – jest bardzo uczynny, nic nie stanowi dla niego problemu. Do chwili obecnej przepracował dla nas około 94 godziny tłumacząc dla nas podczas 6 różnych zleceń – nasza klientka uważa, że jest wspaniały i raz za razem prosi, aby to on asystował jej klientowi. Paul nieustannie potwierdza, że jest cennym współpracownikiem naszej firmy i bez wahania polecilibyśmy go wszystkim, którzy potrzebowaliby skorzystać z jego usług.

Kwiecień 2014 – Alison Harding – Manager projektów, ABC Translations, Lancing, West Sussex

Wielokrotnie korzystałam z usług pana Szczerbakowicza w zakresie tłumaczeń konsekutywnych i pisemnych zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce podczas prac zleconych przez klientów z sektora publicznego. Paul jest bardzo ciepłym i przyjaznym człowiekiem, który dobrze rozumie się ze wszystkimi, których spotyka, a zwłaszcza z dziećmi. Nigdy nie miałam powodów, aby poddać w wątpliwość jego umiejętności i kompetencje i bez wahania skorzystałabym z jego usług podczas pracy z polskimi rodzinami. Paul jest bardzo kompetentną osobą i prawdziwym profesjonalistą podczas pracy w Sądzie tłumacząc dla polskich klientów.

Sue Bach
Niezależna konsultantka ds. Pomocy Społecznej i Biegły Sądowy, South Yorks.

Paul Szczerbakowicz współpracuje z Language is Everything od 2008 i przepracował ponad 30 godzin tłumaczyć konsekutywnie na nasze zlecenie. Jest bardzo profesjonalny i bardzo miło się z nim pracuje. Zdecydowanie skorzystamy z jego usług przy okazji przyszłych tłumaczeń.

Chelsea Myers
Koordynator ds. Rozwoju Biznesu, Language is Everything, Hull, East Yorks.

Paul Szczerbakowicz pracuje dla Prestige Network jako freelancer od kwietnia 2008 na zasadzie ad hoc. Dotychczas korzystaliśmy z usług Paul-a 63 razy. Zlecenia były głównie w instytujac państowych, na przykład dla adwokatów, dla sądów lub dla urzędów pracy.

Paul Szczerbakowicz jest tłumacz na którym można polegać.  Jest dobrym tłumaczem z którym się dobrze współpracuje. Nasi klięntci zawsze mieli dobre zdanie o nim.

Katka Schimdtova, Wydział Informacjii, Prestige Network

Witam Serdecznie polecam Paul-a jako tłumacza. Jego tłumaczenia są w 100% kompatybilne , ponieważ tłumaczy słowo w słowo co jest rzeczą bardzo ważną. Korzystałem z jego usług wiele razy np.: w szpitalu czy przy załatwianiu kredytu hipotycznego.

Serdecznie polecam, Tomasz Jendrzejewski- prywatny klient.

Pomoc Pana Paula przy tłumaczeniu dokumentów mojej sprawy była bezcenna. Wszystko zostało przetłumaczone szybko i rzetelnie. Dzięki pomocy Pana Paula moja sprawa nabrała tępa i wszystko zakończyło się pomyślnie.

Polecam serdecznie, Agnieszka Górska- prywtna klięntka.